ASP45 opis techniczny

System profili i akcesoriów ASP 45 przeznaczony jest do wykonywania lekkich przegród i przeszkleń wewnętrznych, takich jak drzwi, ścianki działowe, boksy biurowe, okna. Można go również zastosować do zabudów zewnętrznych nie wymagających izolacji termicznej. W zależności od wymagań wytrzymałościowych i ekonomicznych można zastosować kształtowniki serii standardowej, plus lub ekonomicznej. Dostępność kształtowników narożnych o stałych kątach oraz rurowych zapewnia możliwość konstruowania ciągów ścianek kątowych i łukowych. Dzięki możliwości wyboru rodzaju skrzydła drzwiowego możliwe jest zastosowanie odpowiednich kształtowników w zależności od obciążenia i wymagań ekonomicznych.

System ASP 45 zapewnia również rozwiązania do wykonywania drzwi przesuwnych automatycznych, ręcznych oraz wahadłowych. ASP 45 charakteryzuje się prostym i szybkim systemem prefabrykacji oraz montażu, zapewniając przy tym wysoką sztywność i lekkość konstrukcji.
Jako wypełnienie konstrukcji można zastosować szklenie pojedyncze, zespolone 1-komorowe, blachę, panel lub kształtownik żaluzji typu Z (np. do drzwi transformatorowych)

ASP 45
opis techniczny

System profili i akcesoriów ASP 45 przeznaczony jest do wykonywania lekkich przegród i przeszkleń wewnętrznych, takich jak drzwi, ścianki działowe, boksy biurowe, okna. Można go również zastosować do zabudów zewnętrznych nie wymagających izolacji termicznej. W zależności od wymagań wytrzymałościowych i ekonomicznych można zastosować kształtowniki serii standardowej, plus lub ekonomicznej. Dostępność kształtowników narożnych o stałych kątach oraz rurowych zapewnia możliwość konstruowania ciągów ścianek kątowych i łukowych. Dzięki możliwości wyboru rodzaju skrzydła drzwiowego możliwe jest zastosowanie odpowiednich kształtowników w zależności od obciążenia i wymagań ekonomicznych.

System ASP 45 zapewnia również rozwiązania do wykonywania drzwi przesuwnych automatycznych, ręcznych oraz wahadłowych. ASP 45 charakteryzuje się prostym i szybkim systemem prefabrykacji oraz montażu, zapewniając przy tym wysoką sztywność i lekkość konstrukcji.
Jako wypełnienie konstrukcji można zastosować szklenie pojedyncze, zespolone 1-komorowe, blachę, panel lub kształtownik żaluzji typu Z (np. do drzwi transformatorowych)